Oferta Ośrodka

Zapraszamy do odwiedzenia Ośrodka Wczasowego „Pod Danielkami” w miejscowości Orawka. Stanowimy doskonałą bazę wypadową na Słowację, w polskie Tatry oraz szlaki górskie w pobliski Beskid Żywiecki.

Nasz trzy piętrowy ośrodek dysponuje 120 miejscami noclegowymi, w pokojach 1-4 osobowych w zróżnicowanym standardzie (pokoje z łazienkami oraz pokoje wyłącznie z umywalką natomiast wc i natryski na korytarzach).

Do dyspozycji gości oddajemy:

Świetlicę z TV-SAT, sprzętem dyskotekowym i projektorem multimedialnym, dużą jadalnie, pomieszczenia ze stołem do ping-ponga, bilarda i grą „piłkarzyki”. Ośrodek zapewnia naszym gościom doskonałą domową kuchnię, o której wielu przebywających się przekonało. Dla naszych gości organizujemy ogniska z pieczeniem kiełbasek (barana, prosiaka), kuligi, imprezy przy muzyce (orkiestrze góralskiej), wycieczki piesze po okolicznych terenach z pieknymi górskimi widokami oraz wycieczki autokarowe w atrakcyjne miejsca polskiej Orawy, Podhala oraz Słowacji.

 

Organizujemy wypoczynek dla grup zorganizowanych: Przy ośrodku znajduje się własne boisko do piłki nożnej i piłki siatkowej, parking oraz miejsce do grilowania. W okresie zimowym zapraszamy na pobliskie wyciągi narciarski.